ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На виконання листа Офісу Президента України від 23.08.2023 № 41-01/1422, резолюції голови Житомирської обласної військової адміністрації від 28.08.2023 Ш 13101/1-23/07 та з метою подальшої реалізації заходів із відбудови зруйнованого житла та інших об’єктів інфраструктури в деокуповагшх населених пунктах Херсонської області просимо Вас, розглянути можливість відрядження робітничих бригад до населених пунктів Херсонської області, узгоджених з Херсонською військовою адміністрацією та продовжити виконання робіт з обстеження пошкодженої і зруйнованої житлової, соціальної та іншої інфраструктури.

АТ "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЖИТОМИРГАЗ"

!! Звертаємо увагу клієнтів: у зв'язку зі зміною Оператора газорозподілу, оплату за послуги з розподілу газу з 01 вересня 2023 року, потрібно здійснювати за новими реквізитами Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»:

Гранти українським переробним малим, середнім підприємствам

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) надає гранти українським переробним малим, середнім підприємствам (МСП) - приватної форми власності для підтримки інноваційної трансформації та розвитку.

Нові грантові програми для ветеранів

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що Урядова програма безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу єРобота запускає нові грантові програми для ветеранів.