УВАГА МІНИ! ЯК ВБЕРЕГТИ ДІТЕЙ?

Мінреінтеграції спільно з партнерами – проєкт Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці.  Нагадуємо про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Наші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну. У даному  відео - правила поведінки, які можуть вберегти вам життя. https://drive.google.com/file/d/1V_60zLdOuroz1OHHFcuZs9FrGegZVE6k/view

Онлайн-курсу «Єдина Україна: становлення національної ідентичності

Онлайн-курсу «Єдина Україна: становлення національної ідентичності», та з метою формування української національної та громадянської ідентичності, поглиблення знань із новітньої історії України та розвиток волонтерських рухів.

Іформаційна кампанія "Обережно, міни!"

На Житомирщині триває  інформаційна кампанія "Обережно, міни!", ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Комітет проводить аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу» Просимо заповнити опитувальники Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово- комунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі – Закон). Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам. З огляду на необхідність забезпечити енергетичну безпеку та належне функціонування ринку природного ринку, досягти високого рівня конкуренції та високого рівня якісного захисту прав споживачів природного газу Комітет має на меті дослідити наступні питання. ￿ Якою мірою запроваджена свого часу реформа ринку природного газу досягла мети щодо забезпечення ефективного функціонування ринку природного газу, фінансової стабільності на ринку природного газу, належного захисту прав споживачів та безпеки постачання природного газу та сприяла євроінтеграційним прагненням України? ￿ Наскільки ефективними виявилося впровадження та виконання заходи, передбачених Законом для досягнення енергетичної безпеки? ￿ Наскільки ефективним є насьогодні державне регулювання діяльності суб’єктів ринку природного газу? Для проведення належного аналізу Комітету потрібно зібрати інформацію і доказову базу за допомогою осіб та організацій, які володіють відповідними знаннями, професійною компетентністю чи досвідом. Відповідаючи на цей запит, ви отримуєте можливість поділитися своїм досвідом, висловити свою експертну думку та допомогти Комітету краще з’ясувати, чи позначилися (і як саме) передбачені Законом заходи на ситуацію, яка склалася на сьогодні на ринку природного газу. Для надання відповіді на запит вам необхідно заповнити Google форму за посиланнями відповідно до вашої категорії: 1. Анкета для опитування суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю: https://forms.gle/CpUHEA3Rwte72Pnn7 2. Анкета для опитування побутових споживачів: https://forms.gle/diXACosqJwoMMntT6 3. Анкета для опитування непобутових споживачів: https://forms.gle/X22yw32ftb5Sxxsr8 Комітет звертається із проханням заповнити відповідну форму до 15 січня 2024 року (включно). Комітет звертається до Вас із проханням, надаючи відповіді, зазначити наступну інформацію. У гугл-формі опитувальника для побутових споживачів містяться запитання щодо імені, віку, статі, освіти, місця проживання тощо. Ви можете попросити про забезпечення конфіденційності ваших персональних даних (про це буде питання в формі запиту). Якщо ви не проситимете про забезпечення конфіденційності, то ваше ім’я буде оприлюднено в переліку осіб/організацій, які надавали інформацію й доклали зусиль до роботи Комітету (але без прив’язки особи/організації до конкретної відповіді). У гугл-формі опитувальника для непобутових споживачів містяться запитання щодо назви організації. Ви можете попросити про забезпечення конфіденційності ваших персональних даних. Якщо ви не проситимете про забезпечення конфіденційності, то ваше ім’я чи назву вашої організації буде оприлюднено в переліку осіб/організацій, які надавали інформацію й доклали зусиль до роботи Комітету (але без прив’язки особи/організації до конкретної відповіді). У гугл-формі опитувальника для суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю містяться запитання щодо назви, імені та посади представника тощо. Ви можете попросити про забезпечення конфіденційності (про це буде питання в формі запиту). Якщо ви не проситимете про забезпечення конфіденційності, то назву органу, який Ви представляєте, буде оприлюднено в переліку осіб/організацій, які надавали інформацію й доклали зусиль до роботи Комітету (але без прив’язки особи/організації до конкретної відповіді). На підставі проведеного аналізу, у разі виявлення неефективності чи недостатньої ефективності окремих норм Закону, Комітет буде ініціювати внесення змін до законодавства щодо посилення ефективності функціонування ринку природного газу, рівності суб’єктів ринку природного газу та належного захисту прав споживачів даної сфери.