ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ В ГРОМАДІ. ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ПРОЄКТУ USAID “ГОВЕРЛА”

Земельні ресурси є основою для формування просторового та стратегічного планування розвитку громади, а також джерелом фінансового наповнення місцевого бюджету громад.

#ГВАРДІЯ НАСТУПУ: ДОЛУЧАЙСЯ ДО БРИГАД. ВІДЕО

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом.

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 13.03. 2023.

Впродовж  останнього тижня, за період з 6 по 12 березня 2023 року, в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7094 особи, що на 4,7% хворих менше  ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося серед дітей і дорослих, за виключенням осіб старших 60-ти років. Відзначається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: 14 БЕРЕЗНЯ ГРОМАДИ ЖИТОМИРЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ ЩОДО МЕХАНІЗМІВ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ПОШКОДЖЕНЕ ТА ЗНИЩЕНЕ ПІД ЧАС ВІЙНИ МАЙНО. РЕЄСТРАЦІЯ

14 березня об 11:00 Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проводять Координаційну онлайн-зустріч «Законодавчі механізми компенсації за пошкодження та знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок військової агресії російської федерації».

ОЛЕКСАНДР ХОМИЧ ВІДВІДАВ ЦНАП У ЖИТОМИРІ, ДЕ ПРАЦЮЄ РЕКРУТИНГОВА ГРУПА З НАБОРУ ДОБРОВОЛЬЦІВ ДО «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

Уже понад п’ять тижнів в Україні триває формування додаткових штурмових бригад «Гвардія наступу»  в системі Міністерства внутрішніх справ України.