ДСНС України у Житомирській області. повідомляє

23 березня 2021 року у с. Меделівка на території кладовища під час викопування могили місцевими жителями було знайдено мінометну міну 82 калібру. Ще одну небезпечну знахідку було знайдено того ж дня в с. Гута Забілоцька. Там під час проведення сільськогосподарських робіт місцевими жителями було виявлено ручну гранату (РГ-42). Обидві знахідки часів минулих війн 24 березня були знищені групою піротехнічних робіт У ДСНС України у Житомирській області.

09:56 29.03.2021

Пожежа

О 00:51 16.03.2021 року на пункт зв'язку 16 ДПРЧ (м. Радомишль) надійшло повідомлення про загорання господарчої споруди за адресою: м. Радомишль, вул. В. Житомирська, 40. На місце події було направлено черговий караул 16 ДПРЧ (м. Радомишль), який по прибуттю виявив, що горить дах господарчої споруди та одне з приміщень всередині. Рятувальникам вдалося швидко локалізувати пожежу - о 01:11, а вже о 02.08 - повністю ліквідувати. Як виявилося, господарча споруда на два власники, і у одного з них всередині з дров розпочалася пожежа. Найімовірніше, до пожежі призвело необережне поводження з вогнем.

22:50 22.03.2021

Конкурс дитячих малюнків "Пожежі краще запобігти!"

10 березня завершився І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!». > Конкурс проводиться у рамках співпраці Державної служби України з надзвичайних ситуацій з Добровільним пожежним товариством України. > Кращі конкурсні роботи надано для участі у обласному етапі, який триватиме до 30 березня. Конкурс

22:48 22.03.2021

Вогнеборці повідомляють

Вогнеборці закликають громадян бути свідомими і не випалювати сухостій! > Переважна кількість займань на території приватних домогосподарств трапляється через легковажність громадян, котрі не зважають на чисельні застереження рятувальників і з потеплінням почали наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою та сміття. Вітряна погода сприяє швидкому поширенню вогню, який нерідко перекидається на людські поселення, об'єкти інфраструктури та завдає матеріальних збитків. > Так сьогодні вночі, об 23:55 надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Вишевичі, вул. Садова, 13. По прибуттю на місце події рятувальників дах та одна із кімнат дерев'яного житлового будинку були повністю охоплені вогнем. Приборкати пожежу вдалося о 01:10 (локалізація), ліквідувати - о 03:38. Вогонь пройшов по сухостою присадибної ділянки приватного домоволодіння та перекинувся на житловий будинок. На щастя, на момент пожежі в житловому будинку нікого не було. Матеріальні збитки та деталі виникнення пожежі наразі з'ясовуються.

22:45 22.03.2021

Центр пробації повідомляє

Начальник Радомишльського районного сектору зустрілася з представниками служби у справах дітей та відділу соціального захисту населення Потіївської сільської ради з метою подальшої співпраці.

22:38 22.03.2021