Рішення виконавчого комітету № 3 від 16.12.2020 «Про сворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Потіївської сільської ради»

Адміністративна комісія — це колегіальний орган, який утворюється при виконавчому комітеті Потіївської сільської ради для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення.

Адміністративна комісія розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені у ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вона має право розглядати правопорушення по більш ніж 20 статтям КУпАП:

• у галузі житлових прав громадян, житлово-комунального господарства та благоустрою;
  • у галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, у галузі фінансів і підприємницької діяльності;
  • інші правопорушення, що знаходяться у компетенції адміністративних комісій.

Адміністративна комісія утворюється відповідними органами місцевого самоврядування в складі голови, заступника голови, відповідального секретаря та членів комісії. До складу комісії можуть входити депутати сільської ради, представники профспілкових та інших громадських організацій, трудових колективів.

Склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Потіївської сільської ради

Додаток № 1

Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений уповноваженою службовою особою. Справи про адміністративні правопорушення розглядаються адміністративною комісією відносно громадян, зареєстрованих на території Потіївської сільської ради. За вчинення правопорушень адміністративна комісія може застосовувати попередження або штраф.

Вичерпна інформація про діяльність Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Потіївської сільської ради зазначена у відповідному положенні:

Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Потіївської сільської ради

Додаток № 2

Адреса: 12225,  Житомирська область, Житомирський район,

с. Потіївка, вул. Центральна  буд. 31.
Електронна адреса: Pot_sovet@ukr.net