МОБІЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ПРАЦЮВАТИМЕ НА ЖИТОМИРЩИНІ

29 листопада  надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні пані Бріджит Брінк, Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, голова Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт та начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко передали до ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» мобільну лабораторію, розроблену для виявлення, діагностики та лікування інфекційних захворювань в Україні під час війни.

Стан захворюваності на грип та ГРВІ станом на 28.11.2022р.

Впродовж останнього тижня, за період з 21  по 27  листопада в Житомирській області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 4912 осіб, що на 2% хворих  більше ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності відбулося за рахунок дорослого населення, та дітей 15-17 років,  проте показник захворюваності знаходиться на низькому рівні інтенсивності епідемічного процесу.

Економимо електроенергію РАЗОМ

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено. Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством. З метою зниження навантаження на електромережі кожної територіальної громади та економії електроенергії просимо жителів Потіївської громади максимально зменшити використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків. При цьому, звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків та для кожного домогосподарства, зокрема:

Планове відключення світла

Радомишльський РЕМ інформує, що 01.11.2022 року з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у зв'язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів, які проживають у Потіївській громаді (с. Нова Буда).