Співпраця з благодійними організаціями

В цей нелегкий для України час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти юдей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди є.

Рекомендації громадам щодо організації надання соціальних послуг в умовах воєнного стану

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» одним із чинників, що можуть зумовити складні життєві обставини, є шкода, завдана бойовими діями, збройним конфліктом чи тимчасовою окупацією.  Згідно з Указом Президента України від 24.12.2022 № 64/2022 в Україні введено воєнний стан у відповідь на початок РФ війни. У зв’язку з бойовими діями, які веде Росія проти України, органи місцевого самоврядування зіткнулись з проблемою, в тому числі, забезпечення надання якісних соціальних послуг громадянам.

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ОЦІНКИ ПОТРЕБ НАСЕЛЕННЯ ПОТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

На виконання Закону України “Про соціальні послуги”, Указу Президента України від 21 січня 2021 року № 30/2021, наказів Мінсоцполітики від 15 жовтня 2012 року № 648 “Про затвердження Методичних рекомендацій визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах” та від 20 січня 2014 року № 28 “Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно – територіальної одиниці у соціальних послугах”, комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Потіївської сільської ради було проведено визначення потреб населення у соціальних послугах.