Фото без опису

У с. Потіївка Житомирського району співробітницею КУ «Центр надання соціальних послуг» проводилася соціально-виховна робота із клієнтом пробації.

23 листопада 2023 року фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Потіївської сільської ради Алісою Цвік відповідно до наказу «Порядок взаємодії  уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями щодо перенаправлення суб’єктів пробації» проводилася соціально-виховна бесіда з суб’єктом пробації відповідно до виявлених криміногенних потреб.

З клієнтом була проведена бесіда на тему «Позитивні аспекти життя без вживання алкоголю», під час якої зверталася увага на фізичне та психічне здоров’я. Хочеться вірити, що подібні зустрічі не пройдуть безслідно.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль)