Інформаційний лист Житомирського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області

На сьогоднішній час, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Головне управління надають (безпекова ситуація дозволяє) адміністративні послуги щодо реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, як через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (портал «ДІЯ») так і у паперовому вигляді.

Проведено навчання на випадок аварійних ситуацій

Начальником місцевої пожежної охорони Пінчуком В.А. та директором КП "Добробут 2021" Довгим В.Л. 02.10.2023 року було проведено навчання на випадок аварійних ситуацій із тривалим відключенням електроенергії спільно з комунальними установами Потіївської сільської територіальної громади.