Служба у справах дітей

На виконання Наказу начальника служби у справах дітей Потіївської сільської ради «Про проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал» на території Потіївськлої сільської ради» та з метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, 15квітня  2021 року службою у справах дітей було проведено профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал»  на території Новобудського старостинського округу, Заньківського старостинського округу та с. Потіївка.

У ході проведення рейду здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 3-х сімей, в яких виховується 9 дітей За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З законними представниками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час, недопущення вживання алкогольних напоїв тощо.

Під час рейду були перевірені 3 магазини та 1 кафе, з метою виявленняфактів незаконного продажу та розпиття спиртних напоїв неповнолітніми. З власниками та працівниками вказанихзакладівбулипроведені роз’яснювальні бесіди щодонедопущення продажу спиртнихнапоїв, тютюновихвиробівнеповнолітнім особам та недопущенняперебуваннянеповнолітніху закладах масового відпочинку без супроводудорослих у вечірній час, наголошено про відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами щодо неповнолітніх.

Профілактичні рейди продовжуються.