Конкурс по визначенню пільгових аптечних та стоматологічних установ

Конкурсна комісія виконавчого комітету Потіївської сільської ради оголошує  конкурс  по визначенню аптечних та стоматологічних установ району, які будуть в 2021 році здійснювати пільгове медичне обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

17:16:09 12.03.2021

Оголошення про реєстрацію кандидатів у депутати

Потіївська сільська територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області повідомляє про початок реєстрації кандидатів у депутати сільської ради з 16 лютого  2021 року включно.

20:14:01 19.02.2021

Оголошення про припинення повноважень

Потіївська сільська територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області повідомляє , що з 6 лютого 2021 року розпочинається виборчий процес проміжних місцевих виборів депутатів місцевих рад в зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатів Потіївської сільської ради в багатомандатному виборчому окрузі №7 (вул. Осошнянська, вул. Чернівецька, вул. Калинова, вул Заляського, вул. Хмельницька, вул. Млин) Олішевського Сергія Павловича  та в багатомандатному виборчому окрузі №3( с. Заньки, с. Дубовик, с. Теклянівка, с. Гришківка, с. Прибуток) Демешка Андрія Віталійовича  .

19:50:37 09.02.2021