#ТИЯК: ВЕСЕЛІ ІГРИ — ВІДВОЛІКАЮТЬ

Навіть у складні часи пам’ятайте про прості та веселі ігри — вони відволікають, допомагають виплеснути емоції та якийсь час безтурботно порадіти  Вимкніть серйозність та запропонуйте дитині помалювати «Каляки-маляки».

ДИТИНА МОЖЕ ПОВНОЦІННО НАВЧАТИСЯ, ЛИШЕ КОЛИ ЇЙ БЕЗПЕЧНО І У НЕЇ Є МОЖЛИВІСТЬ ВІДПОЧИВАТИ. ІНФОГРАФІКА

У період стресових подій зважайте на те, що здатність дитини навчатися може знижуватися: вона може гірше сприймати та запам’ятовувати нову інформацію, бути більш емоційною, менш зібраною та уважною.

ПРОЗОРІСТЬТАПІДЗВІТНІСТЬ: ВІДБУДОВА ІНФРАСТРУКТУРНИХ ОБ’ЄКТІВ НА ЖИТОМИРЩИНІ ПІД КОНТРОЛЕМ РОБОЧОЇ ГРУПИ

У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.