Торгівля людьми – це не міф, це реальність!

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство.

АТ "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЖИТОМИРГАЗ"

!! Звертаємо увагу клієнтів: у зв'язку зі зміною Оператора газорозподілу, оплату за послуги з розподілу газу з 01 вересня 2023 року, потрібно здійснювати за новими реквізитами Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»:

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: БІЗНЕС ОБЛАСТІ СПЛАТИВ 883 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розмірубюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру  бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі