ПОЛІЦІЯ ЖИТОМИРЩИНИ ЗАСТЕРІГАЄ: ФІНАНСОВІ ВИПЛАТИ НЕ РЕКЛАМУЮТЬ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ТА МЕСЕНДЖЕРАХ!

Жителі області все ще вірять у можливість отримання грошових виплат від держави чи благодійників, обіцяні їм у рекламних повідомленнях у мережі Інтернет. Однак такі повідомлення є шахрайським гачком, аби отримати доступ до банківських рахунків громадян.

Інформаційний лист Житомирського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області від 20.06.2023 №11/02-17-2622

На сьогоднішній час, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Головне управління надають (безпекова ситуація дозволяє) адміністративні послуги щодо реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, як через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (портал «ДІЯ») так і у паперовому вигляді.

НА ЖИТОМИРЩИНІ ТРИВАЄ ПЕРЕВІРКА СТАНУ ТА ГОТОВНОСТІ УКРИТТІВ

Звертаємо увагу керівників громад, підприємств та закладів, які мають приміщення, що визначені  як бомбосховище, як укриття в підвальних, напівпідвальних приміщеннях  і можуть слугувати найпростішими укриттями для людей на випадок повітряної тривоги!