#ТиЯк?: «Стежками ментального здоров’я» Романівської громади

Днями в селі Старочуднівська Гута Романівської громади відбувся перший виїзний захід в рамках івенту «Стежками ментального здоров'я».  Жителі села мали можливість насолодитися живою музикою саксофону, баяна, сольного виконання вихованців Школи мистецтв, переглянути  виставки.

Начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк взяв участь у засіданні «круглого столу» «Прозорість і підзвітність державних органів», який відбувся 20 грудня під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка.

ПРОЗОРІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ Є ОБОВ’ЯЗКОМ УСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ ОРГАНІВ ВЛАДИ, – ЮРІЙ ТАРАСЮК

Сьогодні, 13 грудня, в межах проєкту “Прозорість та Підзвітність”, начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк відвідав Станишівську територіальну громаду.

ЧЛЕНИ РОБОЧОЇ ГРУПИ “ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ” ОЗНАЙОМИЛИСЯ З НОВИМ ФУНКІОНАЛОМ PROZORRO

12 грудня в рамках діяльності робочої групи “Прозорість та Підзвітність” начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з керівниками структурних підрозділів долучився до онлайн-засідання, яке провели фахівці Міністерства економіки та команда Prozorro. Під час засідання було презентовано новий функціонал системи закупівель.