З 4 по 11 лютого 2024 року в Україні проводитиметься інформаційно-роз’яснювальна кампанія до Всесвітнього дня боротьби проти >раку

Наразі в країні триває епідсезон грипу та ГРВІ, тож хочемо нагадати, що  люди, які мають онкологічні захворювання, входять до групи ризику важкого перебігу та виникнення ускладнень під час грипу.  Найнадійнішим методом профілактики грипу та запобігання важким ускладненням хвороби є вакцинація. Одне щеплення захищає впродовж усього сезону грипу від найбільш поширених і небезпечних штамів. Житомирська область отримала вакцину проти грипу для безоплатних  щеплень, зокрема для груп ризику важкого перебігу захворювання. Пацієнтам з групи ризику рекомендовано звернутися до своїх сімейних лікарів чи пунктів щеплення у медзакладах та дізнатись про можливість безоплатної вакцинації. Довідково: грип – це гостре вірусне захворювання, що найчастіше вражає органи дихання, може протікати в тяжкій формі, спричинити ускладнення: пневмонії, отити, синусити, менінгіт та навіть призвести до смерті.

Юрій Тарасюк підбив підсумки реалізації інтерактивного івенту «Стежка ментального здоров’я» на теренах Житомирського району

Протягом січня поточного року в кожній громаді Житомирського району, в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»,  проходили інтерактивні заходи під назвою «Стежка ментального здоров’я».

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги: Знайомимо з національними амбасадорами проєкту

#Анжеліка_Терлюга – віцечемпіонка Олімпійських ігор з карате, чемпіонка Всесвітніх та Європейських ігор, перший номер світового рейтингу, а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».