Про необхідність реєстрації сільськогосподарських тварин

Житомирська районна військова адміністрація відповідно до Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» (далі - Закон) інформує, що в Україні ідентифікація та реєстрація сільськогосподарських тварин для юридичних та фізичних осіб є обов’язковою. Відповідно до статті 4 Закону, об’єктом ідентифікації та реєстрації є сільськогосподарські тварини - велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози. Проведення ідентифікації та реєстрації тварин в залежності від виду відповідно до нормативно-правових актів здійснюється протягом 7 днів від народження для великої рогатої худоби, овець і кіз, протягом 60 днів від дня народження свиней. Вчасна ідентифікація та реєстрація тварин надає власнику можливість: - вільно отримувати документи на переміщення та забій тварини; - засвідчити право власності на тварину; - вільно реалізовувати продукцію, отриману від тварини; - застрахувати тварину; - отримувати передбачені державою дотації на тварин. Враховуючи вищенаведене та у зв’язку із продовженням у поточному році дії програми дотацій для власників трьох і більше корів, просимо провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію із юридичними та фізичними особами Вашої громади щодо необхідності вчасної ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин. Для налагодження комунікації із власниками сільськогосподарських тварин Житомирською філією ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» було розроблено інформаційний буклет, який містить Інструкцію з використання вушних бирок для великої рогатої худоби, свиней, овець та кіз та Пам’ятку з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин. Буклети для розповсюдження по громадах району можна отримати у Департаменті агропромислового розвитку та.економічної політики за адресою: м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, каб. 204.

МИ З КОЖНИМ ПРОВЕДЕМО ІНДИВІДУАЛЬНУ ПІДГОТОВКУ, ЗЛАГОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНУ», — КОМАНДИР «ЛЮТІ» ОЛЕКСАНДР НЕТРЕБКО

В Україні триває рекрутингова кампанія у штурмові бригади “Гвардії наступу”. Начальник Департаменту поліції особливого призначення об’єднаної штурмової бригади «Лють» полковник поліції Олександр Нетребко розповів в інтерв’ю журналістам про створений відносно нещодавно підрозділ “Лють”.

ТИ ЯК?

За останній рік ми точно навчилися частіше дзвонити одне одному.