Про необхідність реєстрації сільськогосподарських тварин

Дата: 27.04.2023 15:48
Кількість переглядів: 126

Житомирська районна військова адміністрація відповідно до Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» (далі - Закон) інформує, що в Україні ідентифікація та реєстрація сільськогосподарських тварин для юридичних та фізичних осіб є обов’язковою. Відповідно до статті 4 Закону, об’єктом ідентифікації та реєстрації є сільськогосподарські тварини - велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози. Проведення ідентифікації та реєстрації тварин в залежності від виду відповідно до нормативно-правових актів здійснюється протягом 7 днів від народження для великої рогатої худоби, овець і кіз, протягом 60 днів від дня народження свиней. Вчасна ідентифікація та реєстрація тварин надає власнику можливість: - вільно отримувати документи на переміщення та забій тварини; - засвідчити право власності на тварину; - вільно реалізовувати продукцію, отриману від тварини; - застрахувати тварину; - отримувати передбачені державою дотації на тварин. Враховуючи вищенаведене та у зв’язку із продовженням у поточному році дії програми дотацій для власників трьох і більше корів, просимо провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію із юридичними та фізичними особами Вашої громади щодо необхідності вчасної ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин. Для налагодження комунікації із власниками сільськогосподарських тварин Житомирською філією ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» було розроблено інформаційний буклет, який містить Інструкцію з використання вушних бирок для великої рогатої худоби, свиней, овець та кіз та Пам’ятку з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин. Буклети для розповсюдження по громадах району можна отримати у Департаменті агропромислового розвитку та.економічної політики за адресою: м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, каб. 204.

Сподіваємося на подальшу співпрацю у питаннях ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.

СКЛАДОВІ СИСТЕМИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ І РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН

Реєстрація власника тварини та господарства утримання у Єдиному державному реєстрі тварин; Ідентифікація тварини; Реєстрація ідентифікованих тварин у Єдиному державному реєстрі тварин та видача ідентифікаційного документа на тварину; Реєстрація в Єдиному державному реєстрі тварин переміщень, забою (утилізації), загибелі (падежу) тварини.

ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР 

Державний аграрний реєстр – це державна автоматизована інформаційна система збирання, обліку, накопичення, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції та сільськогосподарську діяльність, яку вони здійснюють. Відображення відповідних актуальних відомостей у ДАР відбувається в порядку його електронної інформаційної взаємодії з іншими державними реєстрами та кадастрами, зокрема з Єдиним державним реєстром тварин Оновлення інформації в ДАР відбувається автоматично після кожного входу виробника сільськогосподарської продукції в свій електронний кабінет користувача Функціональними можливостями ДАР не передбачено здійснення витягів з Єдиного державного реєстру тварин


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора