#тияк?: Запрошуємо територіальні громади долучитися до пілотного проєкту з формування життєстійкості

Програма життєстійкості передбачає психосоціальну підтримку всіх мешканців громади, які цього потребують: військових, переселенців, батьків із дітьми, людей у складних життєвих обставинах.

#ТиЯк: Ветерани розповідають про свій досвід повернення

Назад до цивільного життя повертається все більше захисників і захисниць України. Це наші однолітки, однокласники, це люди, які стоять поруч у метро чи на касі, і мало що видає в них ветеранів війни. Власне, як і те, крізь що вони проходять, аби повернутися не лише додому, а й до нормального життя.

Результати діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність” при Житомирській РВА

Зокрема, йшлося про тендерні закупівлі, опрацьовані Житомирської районною військовою адміністрацією, які станом на 01 лютого оголошені територіальними громадами та їх головними розпорядниками коштів.