Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру
бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4 1 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання

державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: ПОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА; 12225, Україна , Житомирська обл.,  с. Потіївка, вул. Центральна, буд. №31; код ЄДРПОУ 04343903; категорія - передбачена п.1 ч.4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме орган місцевого самоврядування
  2. Закупівля товару: Дрова для опалення (сосна) (ДК 021:2015- 03410000-7 – Деревина (далі – Товар) проводиться за процедурою відкриті торгів з особливостями , КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг».

1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-11-008069-a
  2. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: закупівля проводиться для забезпечення установ Потіївської сільської ради дровами для опалення.
  3. Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: загальний обсяг закупівлі дров для опалення сформований, виходячи з наявної потреби.

1. Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 459 м. куб.
  2. Очікувана вартість предмета закупівлі: 567 000,00 грн. (п’ятсот шістдесят сім тисяч гривень 00коп.).
  3. Період поставки Товару: до 30 вересня 2023 року.
  4. Місце поставки Товару: Житомирська обл., с. Потіївка, вул. Центральна, 31.

10.  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

- Довжина - від 1 м до 1,9 м.

- Дрова повинні бути без гнилі, не трухляві, чищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм.

- У вартість повинні входити розвантажувальні роботи.

11Вимоги щодо якості продукції:

• Товар повинен відповідати діючим державним стандартам, ТУ, іншим вимогам згідно чинного законодавства України.

12. Умови поставки товару: будь-яким транспортом постачальника окремими партіями від загального обсягу договору, згідно заявок замовника на вказане місце постачання:

Україна, Житомирська область Житомирський район:

1. 12225, село Потіївка вулиця Центральна, 31 (Потіївська сільська рада);
  2. 12225, село Потіївка вулиця Ю.П. Мілієнка,21 (Потіївський ДНЗ);
  3. 12225, село Потіївка провулок Ю.П.Мілієнка,4 (Потіївський ліцей);
  4. 12220, село Гута-Потіївка вулиця Центральна, 48 (Гута-Потіївська гімназія),

на умовах поставки DDP, відповідно до правил тлумачення торгівельних термінів “ІНКОТЕРМС” (у ред. 2010 р.). Поставка Товару здійснюється транспортом Учасника переможця згідно наданих заявок Замовником (при необхідності, Замовник може вимагати поставку дрібними партіями).

13.  Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі, передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснення Мінекономіки «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі» від 20.08.2019 р. №3301-04/34980-06 та Примірної методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а також інфолиста Мінекономіки «Щодо передумов здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів» від 10.09.2020 р. № 3304-04/55366-06, здійснювався замовником шляхом моніторингу середньо ринкових цін на деревину (Дрова для опалення (сосна), актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель.