Радомишльський РЕМ повідомляє

29.10.21 з 8-30 до 17-00 в зв`язку з плановими ремонтними роботами буде припинено електропостачання споживачів від: 1) ПЛ-0,4 кв Л-1 КТП-261 с.Облітки; Після закінчення робіт, електропостачання буде відновлено без попередження. В.о.начальника Радомишльського РЕМ В.В.Білецький. Передав ЧД РЕМ Корзун В.М.

Радомишльський РЕМ повідомляє

20.10.21 з 08-00 до 17-00 буде припинено електропостачання споживачів в зв'язку з плановими роботами КТП 209 с Новосілка ТО ТП. Після закінчення робіт електропостачання буде відновлено без попередження. Підписав Білецький В.В. Передав ЧД РЕМ Шепель.

Радомишльський РЕМ повідомляє

19.10.21 з 08-00 до 17-00 буде припинено електропостачання від КТП-261 Л 1 с.Облітки роботи по приєднанню. Після закінчення робіт електропостачання буде відновлено без попередження.Начальник РЕМ Білецький .Передав Шепель

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована  в межах  с.Потіївка по вул.Чернівецька, Житомирського району,  Житомирської області»

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована    в межах  с.Потіївка по вул.Центральна, Житомирського району,  Житомирської області»

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва            індивідуальних гаражів, яка розташована  в межах  с.Потіївка,         вул.Центральна, Житомирського району,  Житомирської області»

Оголошення

Радомишльська дільниця Коростенського відділення АТ "Житомиргаз" інформує

З 05.10.2021 року по 07.10.2021 року відбудеться обмеження газопостачання на території с. Потіївка Радомишльського (Житомирського) району для усунення аварійної ситуації на газопроводі середнього тиску. В разі виникнення змін у проведенні відновлювальних робіт. відповідна інформація буде надана додатково.В усіх незрозумілих для Вас ситуаціях рекомендуємо телефонувати цілодобово на 104. При цьому Вас автоматично з'єднають з аварійною газовою службою району.