Планове відключення світла

Радомишльський РЕМ інформує, що 01.11.2022 року з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у зв'язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів, які проживають у Потіївській громаді (с. Нова Буда).

До уваги жителів с. Потіївка

КП "Добробут 2021" повідомляє, що з 23 жовтня 2022 року буде відключено водопостачання для всіх абонентів с. Потіївка в зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

ПОПЕРЕДИТИ ПОШКОДЖЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Упродовж останніх років на території Житомирської області загрозливого характеру набули  крадіжки  електричної  енергії,  окремих складових   елементів  електричних  мереж   та  іншого               обладнання АТ “Житомиробленерго”.

Планове відключення світла

Радомишльський РЕМ інформує, що 20.10.2022 року з 08 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. та 24.10.2022 року з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у зв'язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів, які проживають на території Потіївської громади.

Планове відключення світла

Радомишльський РЕМ інформує, що 19.10.2022 року з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., у зв'язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів, які проживають в  с. Гута-Потіївка.

Планове відключення світла

Радомишльський РЕМ інформує, що 17.10.2022 року з 08 год. 30 хв. до 17 год. 00 хв., у зв'язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів, які проживають в с. Потіївка, с. Моделів, с. Гута-Потіївка, с. Нова Буда.

До відома жителів Потіївської сільської територіальної громади

Шановні жителі громади, хто має посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрфи І або  ІІ категорії можуть звернутися в Радомишльську стоматологічну поліклініку за адресою: м. Радомишль, вул. Мала Житомирська, 13, для безкоштовного зубопротезування або звернутися до сімейного лікаря, щоб отримати рецепт на безкоштовні ліки. Ліки можна забрати за адресою: м. Малин, вул. Вінника, 20.