Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області за період з 03.02.2023 по 09.02.2023:

зареєстровано 234 випадки захворювання COVID-19, показник 19,5 на 100 тисяч  населення, що  на 68%  вище  показника попереднього тижня; серед дітей до 17 років виявлено 38 випадків (17%); госпіталізовані 39 захворілих осіб  (17%); померло 2 осіб; одужало 114 людей; залишаються хворіти 342 чоловіки, показник на 100 тис. населення - 28,5.

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 13 ЛЮТОГО 2023 РОКУ.

Впродовж останнього тижня, за період з 6 по 12 лютого 2023 року,  в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіла  6491 особа, що на 9% хворих більше ніж за попередній тиждень. Відзначається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.     Зростання захворюваності відзначається серед всіх вікових груп дітей та  дорослого населення.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЯКІ ВАЖЛИВІ ДЛЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РІШЕННЯ ПРИЙМАВ ПАРЛАМЕНТ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Депутати Верховної Ради України ІХ скликання – перші в історії незалежної України народні обранці, яким випало працювати в умовах повномасштабної війни. Зрозуміло, що з 24 лютого 2022 року від Парламенту усі очікували швидких й ефективних рішень, які б допомогли людям, бізнесу, громадам, державі мобілізувати зусилля, встояти, вижити, підтримати усіх, хто цього потребує.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ГРОМАДИ ЖИТОМИРЩИНИ ОТРИМАЛИ ЕКСКАВАТОРИ-НАВАНТАЖУВАЧІ ВІД ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

Як повідомляється на сайті “Децентралізація”, проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надав 20 універсальних екскаваторів-навантажувачів громадам-партнеркам Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Полтавської та Рівненської областей. Екскаватори використовуватимуться комунальними підприємствами громад для відновлення теплопостачання та інших комунікацій у процесі реконструкції та відновлення.