ОГОЛОШЕННЯ!!!

Німецька федеральна компанія з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» висловлює Вам свою повагу і шанування.

Програма «Варто: Золоті руки» Український ветеранський фонд

У рамках програми «Варто: Золоті руки» Український ветеранський фонд (УВФ) на конкурсній основі надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Державна податкова служба України - Головне управління ДПС у Житомирській області

І. Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Потіївська сільська рада повідомляє, що наказом управління Державного агентства меліорації та рибного господарства України у Житомирській області (Житомирський рибоохоронний патруль ) від 07.08.2023 рік  №47-у «Про встановлення літньо–осінньої заборони на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2023 році» з метою збереження популяції річкових раків та забезпечення їх охорони у період другої ланки, у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області з 15.08.2023 р. по 30.09.2023 р. включно встановлюється заборона на будь- який лов річкових раків.