ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ДЛЯ БІЙЦІВ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» МВС Є БОЙОВА ПІДГОТОВКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ, – ІГОР КЛИМЕНКО. ВІДЕО 28 лютого 2023 Гвардія наступу

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 27 ЛЮТОГО 2023.

Впродовж останнього тижня, за період з 20 по 26 лютого 2023року, в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 6897 осіб, що на 2,4% хворих більше  ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності відбулося за рахунок дорослого населення. Відмічається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.

СІМЕЙНА ЛІКАРКА З РОМАНОВА ПІШЛА СЛУЖИТИ У “ГВАРДІЮ НАСТУПУ” І ЗАПИСАЛАСЯ ДО ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ “ЛЮТЬ”

29-річна сімейна лікарка з Романова Дар’я Волощук пройшла відбір та була зарахована до штурмової бригади “Лють” – нового воєнізованого підрозділу Нацполіції України, що входить до однієї з восьми бригад “Гвардії наступу”. Про це повідомляє телеканал “Суспільне Житомир”.

БІЗНЕС БЕЗ БАР’ЄРІВ: НАЦІОНАЛЬНА КНИЖКОВА ПЛАТФОРМА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРОЄКТУ «СКАЖИ ЧЕСНО, ТИ ЯК?»

Ось такі закладинки «Скажи чесно, ти як?» у кожне замовлення вкладатиме національна книжкова платформа Yakaboo, учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів». Про це повідомляє ГО «Безбар’єрність».

ПРОДОВЖЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ: ФОКУС НА ПІДВИЩЕННІ СТАНДАРТІВ ПРОЗОРОСТІ, ЗАХИЩЕНОСТІ ТА ПІДЗВІТНОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України в співпраці з Парламентом, органами місцевого самоврядування (ОМС) та громадськістю продовжить реалізацію реформи децентралізації.

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 20 лютого 2023 р.

Впродовж останнього тижня, за період з 13 по 19 лютого 2023 року, в Житомирській області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло  6733 особи --  що на 3,7% хворих більше ніж за попередній тиждень. Зростання  захворюваності відбулося за рахунок  дорослого населення. Відмічається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.

Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області станом за період з 10.02.2023 по 16.02.2023.

зареєстровано 338 випадків захворювання COVID-19, показник 28,1 на 100 тисяч населення, що  на 44%  вище  показника попереднього тижня; серед дітей до 17 років виявлено 43 випадки (13%); госпіталізовані 54 захворілих особи  (16%); летальних випадків не зареєстровано; одужало 199 людей; залишаються хворіти 481 чол., показник на 100 тис. населення - 40,0.