Інформація до відома

фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

 

     Інформуемо, що Урядом затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 15.03.2024 N. 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Названою постановою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.2022 № 918.

      Бюджетні кошти надаються сільськогосподарським товаровиробникам для покриття понесених витрат на проведення польових робіт, оплату спожитої електроенергії та ветеринарних послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, добрив, утримання корів, маточного поголів’я овець та/або кіз.

      Підтримка надаються за такими напрямками:

бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сілвськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 4000 гривень на 1 га ;

спеціальна бюджетна дотація для утримання великої рогатої худоби (корів) ycix напрямів продуктивності у розмірі 7000 гривень на одну корову; спеціальна бюджетна дотація для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець у розмірі 2000 гривень на одну голову кіз тюa6o овець;

окрема   бюджетна   субсидія   на   одиницю   оброблюваних   угідь

сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності на територіях, на яких завершено ведення бойових дій, та на територіях, тимчасову окупацію яких завершено у розмірі 8000 гривень  на 1 гектар.

       Отримувач повинен мати у власності та/або користуванні від одного до ста двадцяти  гектарів  земель  сільськогосподарського  призначення  a6o  мати у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів) чи від п'яти до п'ятисот  голів маточного  поголів'я  кіз  та/або овець,  ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

       Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами ведення Державного аграрного реєстру через особистий електронний кабінет після оприлюднення у Державному аграрному реєстрі оголошення про початок прийому заявок з 1 травня но  30 червня поточного бюджетного періоду.

Просимо взяти інформацію до відома.