У звʼязку з чим ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» уживає заходів щодо стягнення заборгованості, а саме:
- Передача боржників до колекторської компанії;
- Звернення до суду щодо стягнення заборгованості.
Припинити роботу колекторів можливо тільки у випадку повного погашення боргу.
У випадку звернення ТОВ до суду, з заявою про видачу судового наказу додатково буде стягнуто:
- інфляційні втрати та 3% річних, які будуть нараховуватись на суму заборгованості з дня її виникнення боргу і по день звернення до суду;
- судовий збір в розмірі 3028 грн 00 коп. (у випадку звернення в позовному провадженні).
Звертаємо увагу, що у разі, якщо буде відкрито виконавче провадження, приватний виконавець у процесі здійснення стягнення заборгованості в примусовому порядку може вчиняти наступні дії:
1. Накладати арешт на кошти та інші цінності боржника, включаючи ті, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках;
2. Отримувати ухвали суду про обмеження боржника у праві виїзду закордон;
3. За ухвалою суду входити до приміщень їх сховищ, що належать боржникам або такі які орендовані ними, проводити її опис, опечатування таких приміщень і сховищ ;
4. На підставі постанови обмежувати право користування майном, здійснити вилучення майна у боржника та передати його на зберігання іншим особам;
5. Здійснювати опис, арешт та продаж рухомого та нерухомого майна боржника в рахунок погашення боргу.

Директор ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»
ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»
м-н Перемоги, 10, БЦ «Імперіаль», м. Житомир, 10003, Україна
О. О. Благодарська
Тел.: +380 412 47 18 18
www. ztgaszbut.104.uа

За квитанціями на сплату боргу потрібно звернутись до бухгалтерського відділу Потіївської сільської ради.