Допомога від БФ «Люмос Україна» для сімей ВПО

Дата: 28.02.2024 16:28
Кількість переглядів: 228

Благодійна організація «Благодійний фонд «Люмос Україна» спільно з Всеукраїнською громадською організацією “Україна без сиріт” за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України реалізує в Житомирській, Сумській та Харківських областях короткострокову Програму багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми , що відносяться до наданого нижче переліку.

Метою Програми є надання підтримки найбільш уразливим родинам з дітьми, в тому числі тим, хто вимушено покинув власні домівки та знайшов прихисток в інших регіонах.

Допомога сприятиме забезпеченню базових потреб сім’ї в гідній спосіб та зміцненню потенціалу родини для виховання дітей.

 

Багатоцільова грошова допомога складає 6600 гривень та надаватиметься протягом 6 місяців, по 1100 гривень щомісяця.

 

Програмою передбачено надання допомоги наступним категоріям сімей внутрішньо переміщених осіб:

– сім’ям, які виховують дитину з інвалідністю або дитину з особливими освітніми потребами;

– сім’ям, в яких виховуються 2 і більше дітей, що повернулися в родину з інтернатного закладу;

– малозабезпеченим сім’ї, в яких виховується 3 і більше дітей;

– одиноким батькам, матері чи батьку, які самі виховують дитину до 18 років, в тому числі дитину з інвалідністю або дитину з особливими освітніми потребами;

– прийомним сім’ям, що виховують дітей віком до 3 років.

 

Звертаємо увагу, що зазначену допомогу можуть отримати тільки сім’ї, які раніше НЕ ОТРИМУВАЛИ грошову допомогу та НЕ БУЛИ УЧАСНИКАМИ будь-яких програм грошової допомоги від ООН.

 

Детальну інформацію про грошову допомогу можна отримати у відділі соціального захисту населення Потіївської сільської ради(с.Потіївка вул.Центральна,31)Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора