«Стежка ментального здоров’я» у Городоцькій та Вишевицькій громадах

Дата: 10.01.2024 10:23
Кількість переглядів: 127

У с. Городок відбувся тренінг з ментального здоров'я для працівників селищної ради на тему: «Як не втратити себе під час війни та зберегти своє ментальне здоров'я».

Фото без опису

Захід було поділено на 2 блоки  - теоретичний та практичний. Тренінг включав у себе такі розділи: як розпізнати стресові причини, ознаки, види та стадії; що таке стресостійкість; тест на стресостійкість та як її тренувати.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Учасники виконували вправи  «Метелик», «Вдих і видих» та інші,  «наповнювали»  свою уявну ментальну тарілку  аспектами самопомочі. У підсумку збагатилися новими знаннями про ментальне здоров'я, розглянувши маркери, за якими людина вважається соціально здоровою.

Фото без опису

Фото без опису

При Вишевицькому Будинку культури діє «Клуб емоційного перезавантаження та змістовного дозвілля», який розпочав свою роботу ще  у березні  2022 року з метою підтримки дітей під час війни. Клуб успішно працює і нині, його відвідують 20 дітей, у тому числі діти – ВПО та діти пільгових категорій. 

Фото без опису

Фото без опису

Крім того, у Будинку культури с. Вишевичі працює благодійна волонтерська організація «Вишевичани» для допомоги воїнам-землякам, які воюють на фронтах російсько-української війни. Збираються кошти для допомоги воїнам, плетуться маскувальні сітки, надсилаються посилки до свят з домашніми смаколиками та потрібними речами. Для збору коштів допомагають небайдужі люди та майстрині села, що виставляють свої вироби для розіграшу в благодійну лотерею.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора