#ТиЯк?: «Стежками ментального здоров’я» Романівської громади

Дата: 10.01.2024 10:12
Кількість переглядів: 51

Днями в селі Старочуднівська Гута Романівської громади відбувся перший виїзний захід в рамках івенту «Стежками ментального здоров'я».  Жителі села мали можливість насолодитися живою музикою саксофону, баяна, сольного виконання вихованців Школи мистецтв, переглянути  виставки.

Фото без опису

Бібліотекар Валентина Баша представила присутнім новинки літератури. Психологи інклюзивно-ресурсного центру працювали з дітками за програмою «Діти і війна. Навчання технік зцілення». А фахівці структурних підрозділів Романівської селищної ради надавали консультації з питань, які турбують місцевих жителів.

Фото без опису

Такі виїзди плануються у різні населені пункти громади, де залежно від можливостей закладів, бажання жителів сіл будуть організовані різні активності. Це може бути індивідуальна та групова психологічна допомога, консультації щодо посттравматичного стресового розладу, тривоги, депресії та інших психологічних проблем; культурні заходи  –  заняття з арт-терапії, музикотерапії, кінотерапії, спортивні естафетти для дітей, надаватмуться соціальні послуги.

Фото без опису

До заходів залучатимуться також правники,  які інформуватимуть  про  права та можливості громадян у воєнний час.