На Житомирщині відбувся "круглий стіл" “Прозорість і підзвітність державних органів”.

Дата: 21.12.2023 13:32
Кількість переглядів: 57

20 грудня на Житомирщині відбувся "круглий стіл" “Прозорість і підзвітність державних органів”.

Фото без опису

Участь у заході взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Олександр Федько, начальники РВА, представники Управління Північного офісу Держаудит служби в Житомирській області, структурних підрозділів ОВА та громадських організацій.

Учасники "круглого столу" обговорили ряд важливих питань, зокрема впровадження у роботу органів влади та бюджетних установ нових підходів в управлінні, спрямованих на розбудову культури доброчесності, впровадження сучасних антикорупційних інструментів, а також механізмів, що дозволять ефективно запобігати виникненню конфлікту інтересів під час виконання службових обов’язків.

Під час засідання начальник Житомирської ОВА також наголосив, що за даними моніторингу ПРООН Житомирська обласна військова адміністрація була визнана одним із лідерів у гарантуванні інформаційних прав в умовах воєнного стану.

Також, за оцінкою керівництва Національного агентства із запобігання корупції, Житомирська обласна військова адміністрація входить до лідерів із впровадження положень Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки.

Докладніше за посиланням:

https://zhytomyrska.rda.org.ua/news/1703144547/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора