У ДВОХ ГРОМАДАХ ЖИТОМИРЩИНИ РОЗПОЧАВСЯ ПРОЄКТ З БЮДЖЕТНОЇ ПРОЗОРОСТІ

Дата: 15.12.2023 14:06
Кількість переглядів: 59

Проєкт “Бюджетна партисипація від А до Я”, який реалізує Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети” в рамках Проєкту USAID HOVERLA, стартував на Житомирщині.

В Ємільчинській  територіальній громаді 12 грудня відбулася ознайомча зустріч з експерткою Партнерства Тетяною Романовою, яка презентувала проєкт “Бюджетна партисипація від А до Я”, розповіла про його мету, етапи реалізації, користь для жителів громади та переваги, які дасть його втілення.

Зокрема, за її словами, цей проєкт – прекрасна можливість для громади покращити діалог у громаді, навчитись більш ефективно залучати громадськість та доносити бюджетну інформацію просто та цікаво. А також це можливість запровадити нові інструменти залучення громадськості до бюджетного процесу в громаді. 

Фото без опису

У Тетерівській сільській територіальній громаді  зустріч з експерткою відбулася 11 грудня. У ній взяли участь голова громади Валентина Ільницька, керуючий справами Володимир Кучер, головна спеціалістка фінансового відділу Людмила Бродіна, представники та депутати сільради. 

Учасники зустрічі від громади сказали, що вони готові до співпраці та зацікавлені в тому, щоб активні громадяни разом із владою плідно працювали над розвитком громади. 

Фото без опису

За інформацією Тетяни Романової, упродовж року в межах проєкту буде проведено моніторингову оцінку бюджетного процесу, тренінг щодо ефективних механізмів партисипативного бюджетування, розроблено бюджет для громадян, проведено шкільні уроки про бюджет та онлайн-квізи, а також будуть запроваджені нові або вдосконалені існуючі інструменти залучення громадськості до бюджетного процесу в громаді.

Заходи було проведено Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети» в рамках проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», що стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора