Потіївська місцева пожежна охорона поповнилася ще одним пожежним автомобілем

Дата: 26.07.2023 15:10
Кількість переглядів: 207

Житомирська область: Потіївська місцева пожежна охорона поповнилася ще одним пожежним автомобілем (ВІДЕО)

clock

21.07.2023 15:40

21 липня у Потіївській об’єднаній територіальній громаді Житомирського району відбулася урочиста передача місцевій пожежній охороні вже другого пожежного автомобіля. Це єдиний підрозділ МПО в громаді, створений 7 років тому.

Група з 5-ти вогнеборців тепер вже на двох пожежних автомобілях перебуватиме на варті безпеки населених пунктів Потіївської громади і розташованих поруч сіл, до яких довго добиратися професійному державному пожежному підрозділу.

Загалом вогнеборці обслуговуватимуть 24 населених пункти, які входять до складу ОТГ. Всі чоловіки-вогнеборці пройшли навчання, а деякі вже мають бойовий досвід. Від початку створення пожежники Потіївської МПО ліквідували вже майже 280 пожеж.

Перед тим як перерізати стрічку на вході до пожежного депо, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Житомирській області Олександр Кравець подякував усім за роботу і побажав сухих рукавів.

«Сьогоднішня подія дуже важлива для всіх мешканців громади. Належне функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони значно скоротить час прибуття вогнеборців до місця події, а отже швидше почнеться протидія вогняній стихії», - зауважив Олександр Кравець .

Команда юних пожежних-рятувальників місцевого ліцею веселим та креативним виступом привітала рятувальників та мешканців громади із суспільно важливою подією у їхньому житті

img-6354.jpg

img-6356.jpg