Оголошення про виявлення безхазяйного майна

Дата: 11.07.2023 17:01
Кількість переглядів: 77

Виконавчий комітет Потіївської сільської ради, Житомирського району Житомирської області повідомляє, що на території Потіївської територіальної громади Житомирської області виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним наступне нерухоме майно:

- одноповерхова будівля загальною орієнтовною площею 90 кв.м, яка була збудована під котельню, для опалювання будинку культури;

- напівзруйнована будівля розташована на стадіоні по вул. Центральна, с.Потіївка за напівзруйнованим будинком культури, координати об’єкта на мапі: 50.620959, 28.976548.

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правоустановчих документів на майно, просимо звертатися до Потіївської сільської ради, Житомирського району, Житомирської області (тел. (099) 514-19-17), за адресою: вул.Центральна, 31, с.Потіївка, вул.Центральна 31)