Житомирський РС №6 філії ДУ "Центр пробації" у Житомирській області.

Дата: 19.06.2023 16:55

Фото без опису

У Радомишлі співробітниця Бюро безоплатної правової допомоги проводила соціально-виховну роботу з суб’єктами пробації.

19 червня 2023 року в приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області   головною юристкою сектору Радомишльського бюро правової допомоги Оксаною Дзюбенко проведена виховна бесіда з суб’єктами пробації на тему: «Вчинення насильства в сім’ї. Види відповідальності. Спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, що можуть застосовуватись до кривдника».

В кінці заходу суб’єктів пробації було проінформовано про види правових послуг та донесено про права та способи захисту від обвинувачення, а також по бажанню надавалися індивідуальні консультації громадянам.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль)

Фото без опису