ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

Дата: 24.05.2023 16:03
Кількість переглядів: 52

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що фундація імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Global Fund for Community Foundations проводить конкурс мікрогрантів для включення внутрішньо переміщених осіб у соціальне та економічне життя приймаючих громад «Ділимося Хлібом» Житомирської області.

Метою конкурсу мікрогрантів є - включення внутрішньо переміщених осіб та інших нужденних груп у соціальне та економічне життя щонайменше 7 громад шляхом надання мікрогрантів на проведення інтеграційних сесій з виготовлення та розподілу хліба, а також проектів соціального партнерства між місцевими жителями, муніципальними установами та підприємцями, що створить передумови для використання інструментів, які застосовуються фондами громад. Максимальна сума конкурсу складає до 10 тис доларів CLLIA, розмір мікро-гранту становитиме до 1000 доларів США.

Для участі у конкурсі пропонується заповнити реєстраційну анкету учасника проекту «Ділимося Хлібом» https://bit.ly/43fikbo Кінцевий термін подання заявки 31 травня 2023 року. Додаткову інформацію можете отримати у керівника проекту Руслана Краплича: 050 3392518 (Вайбер, Телеграм, Ватсап), r.kraplych@gmail.com

Просимо довести вищезазначену інформацію до зацікавлених осіб.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора