ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “УРЯДОВИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР”

Дата: 10.05.2023 08:48
Кількість переглядів: 72

Державна установа «Урядовий контактний центр» (далі – Центр) засвідчує свою повагу та звертається з приводу наступного. З метою реалізації поставлених Прем’єр-міністром України завдань Центру, а саме спільно з органами виконавчої влади, військовими адміністраціями, органами місцевого самоврядування здійснити низку заходів щодо налагодження взаємодії (інтеграції) «гарячих ліній» (інших засобів телефонного зв’язку) органів влади з урядовою «гарячою лінією» та розширити канали доступу до комунікацій з громадянами, надсилаємо пропозиції щодо алгоритму взаємодії. Організація взаємодії передбачається за наступнималгоритмом:

1. Громадяни звертаються на урядову «гарячу лінію».

2. Консультанти урядової «гарячої лінії» відповідно до порушеного питання надають заявникамконсультації, довідкову інформацію або реєструють звернення.

3. Якщо порушені заявниками питання стосуються тематик (тематики питань будуть узгоджені в робочому порядку), які потребують роз’яснень в певній галузі або локального вирішення з боку органу влади, консультант виконує трансфер (переведення) дзвінка на відповідну «гарячу лінію» органу.

Після цього відповідальний працівник «гарячої лінії» органу влади надаєфахову відповідь або реєструє звернення громадянина. Для налагодження взаємодії (інтеграції) «гарячих ліній» (інших засобів телефонного зв’язку) просимо поінформувати Центр щодо: - визначеного каналу зв’язку (номеру стаціонарного телефону або наявності можливості побудови SIP-транку), на який можливо здійснювати трансфер дзвінків з урядової «гарячої лінії»; - контактних данихфахівця з організаційних питань стосовно підключення SIP-транку; - контактних даних фахівця з технічних питань, відповідального за підключення та налаштування підключення SIP-транку; - тематик звернень, стосовно яких здійснюватиметься трансфер дзвінків; - сприяння у реалізації технічних завдань для здійснення трансферу дзвінків. Щодо технічних питань просимо звертатись за телефоном (097) 181-14-96, Богдан Ортинський. У разі виникнення організаційних питань просимо звертатись за телефоном (067) 131-42-22, ЛарисаШевченко.

З повагою Директор  Маріанна ВІЛЬШИНСЬКА

Назва

1

Державна аудиторська служба України