Радомишльське бюро правової допомоги

Дата: 11.04.2023 08:37
Кількість переглядів: 108

Фото без описуЛюди, які не мають документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, у тому числі представники ромської меншини в Україні, можуть отримати правову допомогу для отримання цих документів.

Зокрема, це такі види послуг:

Фото без опису консультації і роз'яснення з правових питань

Фото без опису допомога у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру

Фото без опису здійснення представництва інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Фото без описуМапа бюро — https://bit.ly/bpd_buro

Фото без описуДетальний алгоритм отримання документа, що посвідчує особу — у картках.

Система безоплатної правової допомоги гарантує недискримінацію і ввічливе та якісне надання правової допомоги усім клієнтам, незалежно від віку, статі, віросповідання, політичних поглядів, раси тощо.