Про затвердження «Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території територіальної громади Потіївської сільської ради»

Дата: 24.03.2023 14:11

Потіївська сільська рада  Житомирського  району

Проект РІШЕННЯ

сесія                                                                     VІІІ скликання

року                                                                             №

Про затвердження  «Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території територіальної громади Потіївської сільської ради»

Відповідно до  ст. 26,  ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” на виконання Закону України „Про рекламу”, „Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, затверджених постановою КМУ №2067 від 29.12.2003р. та з  метою упорядкування розміщення зовнішньої реклами на території територіальної громади, сесія  сільської ради,

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення „Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Потіївської сільської ради” (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань архітектури, містобудування, будівництва, житлово - комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

Сільський голова                                                 Марина ПЛЕЧКО