Дата: 24.03.2023 14:10

Про оприлюднення проекту рішення Потіївська сільська ради

24.03.2023

Проект рішення Потіївської сільської ради «Про затвердження  Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території територіальної громади Потіївської сільської ради» розроблений відповідно до статей 25, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 6 Закону України “Про рослинний світ”, статті 28 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 “Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах”, з метою забезпечення належного контролю за використанням об'єктів рослинного світу на території Потіївської сільської ради, недопущення виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій, спричинених падінням зелених насаджень за межами населених пунктів.

Назва регуляторного акта: «Про затвердження «Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Потіївської     сільської ради».

Регуляторний орган: Потіївська сільська рада.

Розробник: Потіївська сільська рада.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Потіївської сільської ради,  проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу до виконавчого комітету Потіївської сільської ради за адресою: 12225 Житомирська область, Житомирський район, с. Потіївка, вул. Центральна, 31  або в електронному вигляді на е-mail: pot_sovet@ukr.net.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)