Відділ соціального захисту населення  Потіївської сільської ради  доводить до відома найбільш вразливі категорії населення , які зареєстровані і проживають на  території  громади, а саме:

• Одинокі 70+( в яких пенсія не перевищує 4000грн і субсидія не перевищує 5000 грн);
  • 85+ ( біля яких  не про живають діти; пенсія менше 3000грн; субсидія не перевищує 3000грн)
  • Інваліди 1 групи, які не отримують послуги догляду вдома  на непрофесійній основі;
  •  Внутрішньо переміщені особи, які залишились на проживання на території громади;
  • - Родинам загиблих ( померлих) захисників/ захисниць України.

Громадяни можуть звернутись за допомогою в заготівлі дров( порізка, доставка ). Запис ведеться у відділі соціального захисту Потіївської сільської ради. При собі мати паспорт і код.