«Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована    в межах  с.Облітки по вул.Шевченка, Житомирського району,  Житомирської області»

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затверженому Постановою Кабінету міністрів України Від 19 . 06. 2019 року № 1374. Потіївська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації : «Детальний план території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована   в межах  с.Облітки по вул.Шевченка,  Житомирського району, Житомирської області».

Замовник містобудівної документації: Потіївська сільська рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП Мойсієнко Галина Василівна, юридична адреса: 11601, м.Малин,  вул.Грушевського, буд.30-3.

Підстава для розроблення : рішення Потіївської сільської ради читирнадцятої сесії восьмого скликання № 895 , від 17.12.2021  року орієнтованою площею 0,1800 га.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: секретар Потіївської сільської ради Ковальчук Олена Григорівна.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитись за адресою: с.Потіївка, вул.Центральна, 31 (архітектурно-земельний відділ) в період з 13 березня 2023 року по 13 квітня 2023 року.

Громадські слухання відбудуться 13 квітня  2023 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с.Потіївка вул.Центральна, 31 у залі засідання Потіївської сільської ради.