У Радомишлі співробітниця Бюро безоплатної правової допомоги проводила консультативну роботу з суб’єктам пробації.

Дата: 15.02.2023 14:47

Фото без опису

Взаємодія системи БПД та органів пробації триває поспіль вже кілька років, проводяться правопросвітницькі заходи та консультування, плануються долучення до ініціатив, спрямованих на запобігання повторному скоєнню злочинів.

13 лютого 2023 року фахівчиня  Радомишльського бюро правової допомоги Оксана Дзюбенко  забезпечила роботу консультаційного пункту доступу до БПД для  підоблікових  осіб. Під час консультування правчиня проводила індивідуальне інформування на тему « Медіація як спосіб врегулювання конфліктів». Слухачі із задоволенням спілкувалися із правчинею та для себе винесли  багато корисного.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль)

Фото без опису