В’ЯЧЕСЛАВ АВРАМЕНКО ВІДВІДАВ ТА ПРОІНСПЕКТУВАВ ПРОЦЕС НАБОРУ ДО «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

Дата: 14.02.2023 12:49
Кількість переглядів: 87

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Для виконання цього надскладного завдання потрібно постійно посилювати наші спроможності.

В.о. начальника Житомирської районної військової адміністрації В’ячеслав Авраменко відвідав та проінспектував процес набору  до «Гвардії наступу».

Поспілкувавшись із добровольцями та представниками силових відомств, В’ячеслав Авраменко зазначив, що робота у центрі проводиться на належному та якісному рівні. Наразі багато охочих мають намір долучитися до «Гвардії наступу» не лише в центрі надання адмінпослуг, а й за телефонами гарячих ліній та на офіційному веб-сайті.

Нагадаємо, що всього буде сформовано вісім бригад: «Буревій», «Червона Калина», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан», «Азов» – бригади Національної гвардії; «Лють» – Нацполіції, «Сталевий Кордон» – Державної прикордонної служби, до складу яких увійдуть добровольці. Їх навчатимуть найкращі фахівці з бойовим досвідом. Ці бригади матимуть сучасне оснащення, а для їхньої підготовки залучатимуть досвідчених інструкторів.

Довідково. Рекрутинговий центр працює у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради у форматі «Прозорий офіс»  за адресою: м.Житомир, Польовий майдан, 8.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора