Житомирський районний сектор №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

Дата: 07.02.2023 16:45

Фото без опису

У Радомишлі співробітниця пробації здійснила перевірку засудженого за місцем проживання

Нещодавно фахівець Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Алла Сорока здійснила виїзд за місцем проживання клієнта пробації, який проживає на території Потіївської сільської ради Житомирського району Житомирської області, він не з’являвся на реєстрацію до уповноваженого органу з питань пробації та відносно нього проводилися першочергові розшукові заходи. З клієнтом пробації була проведена бесіда та відібране пояснення щодо поважності причин неявки на реєстрацію.

На даний час справа відносно останнього скерована до суду для вирішення питання про скасування  звільнення від відбування покарання з випробуванням призначеного судом.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області