До уваги жителів Потіївської сільської територіальної громади!!!

Дата: 07.02.2023 10:07
Кількість переглядів: 81

Шановні громадяни! Будьте обережні! Електричний струм небезпечний для життя! Не дозволяйте дітям гратися з електроприладами. Не користуйтесь пошкодженими електророзетками та електроприладами з пошкодженою ізоляцією. Не використовуйте електроприлади у вологих приміщеннях. Не включайте одночасно декілька потужних електроприладів в одну розетку. Відключайте з розетки побутові електроприлади коли Ви ними не користуєтесь. Застосовуйте тільки справні запобіжники заводського виготовлення.

Значна кількість випадків електротравматизму серед населення коїться через зіткнення людей з промисловим енергетичним обладнанням у тому числі з підстанціями, обірваними та провислими проводами повітряних ліній електропередач різних класів напруги тощо.

Категорично забороняється підніматися на опори ліній електропередачі, самостійно приєднувати до електромережі будь-які електричні пристрої, проникати за огородження та відкривати двері трансформаторних підстанцій, виконувати перемикання електричних апаратів та проводити будь-які ремонтні роботи.

Смертельно небезпечно не лише доторкатись, але й підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних електричних проводів.

Забороняється в охоронних зонах електромереж та безпосередньо під проводами повітряних ліній будувати будівлі, складати сіно, дрова та ін., влаштовувати спортивні майданчики, розпалювати вогнища, накидати на струмовідні частини сторонні предмети.

Проведення вантажно-розвантажувальних робіт, вирубування дерев, розташування загонів для худоби, встановлення металевих огороджень, проїзд машин загальною висотою понад 4,5 метра, виконання земляних робіт на глибині понад 0,3 метра у межах охоронних зон електромереж виконується виключно з письмової згоди РЕМ, а також у присутності представника РЕМ.

Отримати роз’яснення від фахівців АТ „Житомиробленерго” та повідомити про пошкодження в електромережах можна телефоном у кол-центр Товариства цілодобово за номерами:

(0412) 55-92-82 067 155-92-82 095 655 92-82 0800 030 92 82

У разі виявлення обірваних проводів повітряних ліній електропередач не наближайтесь до них на відстань ближче 8 метрів, організуйте охорону місця пошкодження, для запобігання наближення до місця обриву людей та тварин, та негайно повідомте:

  • у кол-центр АТ „Житомиробленерго”;
  • у Державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС) за номером 101.

Ваша небайдужість допоможе зберегти життя!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора