До уваги жителів Потіївської сільської територіальної громади!!!

Дата: 30.01.2023 16:19
Кількість переглядів: 87

Про проведення акції

 

         Щорічно в Україні стають донорами крові близько 500 тисяч людей. Потреба в донорській крові в умовах сьогодення виникає як у цивільного населення, так і наших захисників та захисниць. Здаючи кров, донор надає шанс на життя, робить свій безцінний внесок у добру справу.

         Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з громадською спілкою «ГС Студентська Українська Ліга» впродовж січня – лютого 2023 року організовується акція «Поділись!».

         Метою заходу є підвищення рівня культури волонтерства серед молоді, популяризації волонтерської діяльності, донорства серед молоді Житомирщини.

         Звертаємо увагу, що донорами крові в Україні можуть бути здорові люди віком від 18 років і вагою від 50 кг. Здавати кров можуть українці, а також іноземці, що мають постійну посвідку на проживання в Україні.

         Кожен, хто бажає задонатити кров, може зареєструватися на веб-сервісі, заповнивши відповідну інформацію і чекати повідомлення від координаторів. Для участі у заході перейти за посиланням http://surl.li/emkcl.

         Дедлайн реєстрації: 05 лютого 2023 року.

         Просимо поширити інформацію та інфографіку на офіційних ресурсах міських, селищних, сільських рад, управлінь, відділів, які відповідають за

 

 

реалізацію молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на місцевому рівні, навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти, вищих та передвищих навчальних закладів; поінформувати молодь щодо проведення акції.

         Заздалегідь вдячні за співпрацю!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора