Щодо виплати одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих захисників

Дата: 25.01.2023 09:35

Потіївська територіальна громада
Житомирської області

12225, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Потіївка, вул. Центральна, буд. 31

Щодо виплати одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих захисників

Шановний очільник громади !

В цей складний для України час, на жаль, велика кількість наших громадян гине на війні, захищаючи незалежність України.

Держава гарантує виплату одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих захисників у розмірі 15 000 000 (п’ятнадцять мільйонів) гривень.

Я зі своєю командою допомагаю всім отримувати одноразову грошову допомогу, починаючи з 2017 року.

Я Вас запевняю у тому, що всі зацікавлені особи, які мають право на таку допомогу і які звернуться до мене за правовою допомогою, таку допомогу отримають.

Я прошу Вас довести цю інформацію до відома всіх зацікавлених осіб (своїх родичів, друзів, сусідів, мешканців Вашої громади тощо).

Я Вас прошу допомогти всім особам отримати цю виплату від держави.

Я працюю для того, щоб кожна особа, яка має право на одноразову грошову допомогу, її отримала.

Мої контакти :

тел.+38(068) 187 01 10