Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру
бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4 1 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання

державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: ПОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА; 12225, Україна , Житомирська обл.,  с. Потіївка, вул. Центральна, буд. №31; код ЄДРПОУ 04343903; категорія - передбачена п.1 ч.4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме орган місцевого самоврядування
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Бензин марки А-95, код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-21-017346-a
  4. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Якість нафтопродуктів повинна відповідати вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро Технічні умови», для дизельного палива - вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 (зі змінами та доповненнями) та технічним характеристикам транспортного засобу Замовника.

1. Обгрунтування розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі:

розмір бюджетного призначення визначений згідно кошторису на 2023 рік, в сумі 674 250,00 грн з ПДВ. Розрахунок потреби в предметі закупівлі  здійснювався на підставі аналізу фактичного використання товарів для забезпечення діяльності сільської ради у минулих періодах та з урахуванням запланованих поточних завдань.

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. Для розрахунку бралася відповідна інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі,  а саме з сайтів: Центру аналітики публічних закупівель (https://public-procurement.center), з урахуванням цінових даних сайту https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/ на дату оголошення закупівлі; відповідно  даних  сайту  «http://vseazs.com/»,  та з  електронної системи закупівель "Prozorro".

Прогнозована ціна, яка для даної закупівлі становить – 55,00 грн. за 1 л з ПДВ, (визначена середня ціна на пальне (бензин марки А-95 та Дизельне паливо) по Україні та по Житомирській області за даними з вищезазначених сайтів та з врахуванням індикатора діапазону можливого коливання ціни в періоді постачання.