ПОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

до чергової   22 сесії   8   скликання

від   29.06. 2022р.  №   1082

Про встановлення ставки

транспортного податку на території Потіївської сільської територіальної громади на 2023 рік

Керуючись статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 143 Конституції України, керуючись пунктом 10.2 статті 10, статтею 267 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів, Потіївська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити ставку транспортного податку на 2023 рік  на території  Потіївської  сільської територіальної громади у розмірі 25000 гривень на рік за кожен легковий автомобіль, року випуску якого минуло не більше п’яти років (включно) та середньо ринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

2. Затвердити Положення про транспортний податок  згідно додатку.

3. Оприлюднити рішення на  офіційному сайті Потіївської сільської ради.

4. Рішення Потіївської сільської ради від 14.07.2021 року № 484 «Про встановлення ставки транспортного  податку  на 2022 рік»  визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2023 року.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова

Марина ПЛЕЧКО